Agencja UbezpieczeniowaGdynia

Ubezpieczenia turystyczne

Wojażer

Ubezpieczenie Wojażer

068-travel insurance

Na wakacjach każdy z nas chce uniknąć wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych sytuacji, dlatego warto przed wyjazdem na urlop zatroszczyć się o ubezpieczenie podróżnicze. W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni zaoferujemy Ci polisę gwarantującą odszkodowanie, gdy podczas wakacyjnego wyjazdu dojdzie do wypadku, choroby, kradzieży lub innych przykrych zdarzeń. Polisa działa od chwili opuszczenia domu aż do powrotu z urlopu. Podstawowy pakiet ubezpieczenia turystycznego obejmuje: opiekę medyczną, usługę transportu, pomoc tłumacza, opiekę po powrocie z podróży, zwrot pieniędzy za leczenie oraz usługi poszukiwawcze i ratownicze.

Zależy Ci na kompleksowej ochronie? W ramach ubezpieczenia w podróży możesz zapytać agenta w Gdyni o przedstawienie warunków dodatkowych pakietów assistance. Wśród nich znajdziesz m.in.: Pakiet Rozszerzony, gwarantujący miejsce w hotelu na czas powrotu do zdrowia oraz transport do miejsca zamieszkania; Pakiet Rodzina, który zapewnia powrót do domu Twoich najbliższych, jeśli Tobą musi zająć się służba medyczna oraz nocleg dla członka rodziny, który zostanie z Tobą na czas pobytu w szpitalu; Pakiet Dziecko / Osoba niesamodzielna obejmujący zagwarantowanie opieki nad Twoimi dziećmi, jeśli ulegniesz wypadkowi oraz zwrot pieniędzy za dojazd i zakwaterowanie, jeśli to Twoja pociecha podczas wyjazdu trafi do szpitala.

W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni możemy zaoferować Ci również dodatkowe opcje ubezpieczenia podróżniczego, jeśli zmagasz się z przewlekłą chorobą lub warianty związane np. z wyjazdami do krajów zagrożonych działaniami terrorystycznymi i wojennymi oraz wyjazdami w celach służbowych bądź sportowych.

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]