Agencja UbezpieczeniowaGdynia

Ubezpieczenie zdrowotne

Ochrona Każdego Dnia

Ochrona życia ubezpieczenie terminowe

055-shield

Szukasz najlepszego terminowego ubezpieczenia na życie, gwarantującego finansowy spokój najbliższym, którzy w wyniku Twojej śmierci utracą podstawowe źródło utrzymania? W agencji w Gdyni zaproponujemy atrakcyjną ofertę ubezpieczenia obejmującego osobę od 18 do 65 roku życia. To Ty zdecydujesz, jak długo chcesz być ubezpieczony. Minimalny okres, na jaki możesz zawrzeć umowę to pięć lat, maksymalny – trzydzieści.

Pieniądze wypłacone w ramach polisy na życie Twoi bliscy mogą wykorzystać w ramach wsparcia budżetu domowego i utrzymania finansowej płynności. Bez problemu spłacą nimi również wszelkiego rodzaju zobowiązania finansowe, takie jak kredyty czy pożyczki.

W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni sam wybierzesz kwotę ubezpieczenia na życie, którą po Twojej śmierci zostanie wypłacona wskazanym bliskim. Suma polisy może zostać uzupełniona o wskaźnik indeksacji, który ochroni pieniądze przed wpływem inflacji. Agent doradzi Ci również, co zrobić, by zapewnić sobie ochronę także w przypadku poważnej choroby lub powrotu do zdrowia po operacji. Wybierzesz częstotliwość opłacania składek (od miesięcznej aż po roczną), którą w każdej chwili możesz dostosować do swojej sytuacji finansowej.

Wsparcie Najbliższych

Ochrona na całe życie

048-savings

Potrzebujesz polisy, która będzie chronić Ciebie i Twoich bliskich do końca życia bez względu na wszystko? Oferta przygotowana w agencji ubezpieczeniowej w Gdyni jest przeznaczona dla każdego w wieku do 13 do 80 roku życia. Składki są opłacane tylko do ustalonego wieku, a ochrona w ramach ubezpieczenia na życie działa cały czas.

W przypadku śmierci, pieniądze trafiają na konto wskazanych członków rodziny. Mogą zostać przeznaczone na spłatę zobowiązań finansowych lub załatanie dziury w budżecie domowym, która powstała w wyniku straty osoby zapewniającej źródło dochodów.

Samodzielnie możesz zadecydować, jak wysoka będzie suma Twojego ubezpieczenia na życie. Ustalisz również częstotliwość opłacania składek i dowiesz się, jakie dodatkowe warianty ochrony możesz zapewnić sobie i swoim bliskim. W w Gdyni wyjaśnimy Ci również, co zrobić, jeśli dotkną Cię problemy finansowe i nie będziesz w stanie opłacać kolejnych składek.

Kontynuowane ubezpieczenia

Kontynuacja ubezpieczenia grupowego

023-employee

Kończysz lub zmieniasz pracę? Przechodzisz na emeryturę bądź rentę? Wybierasz się urlop wychowawczy lub bezpłatny? Nie chcesz jednak rezygnować z ubezpieczenia grupowego? W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni mamy dla Ciebie rozwiązanie – indywidualnie kontynuowaną polisę, która ochroni Cię w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

Pieniądze trafią na Twoje konto jeśli: dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, w którym doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu, poniesiesz śmierć (bliscy nie będą musieli rozpoczynać postepowania spadkowego i płacić podatku od spadków), zabraknie kogoś z członków Twojej najbliższej rodziny lub urodzi Ci się dziecko (dodatkowa opcja ubezpieczenia na życie).

Dodatkowe indywidualne ubezpieczenie

Opieka medyczna w ciężkiej chorobie

047-insurance

Potrzebujesz polisy, która ochroni Cię w przypadku poważnego pogorszenia stanu zdrowia? Wybierz ubezpieczenie zdrowotne w , gwarantujące m.in. profesjonalną i darmową opiekę medyczną w takich przypadkach jak nowotwór, udar czy zawał serca. Doświadczony agent ubezpieczeniowy w Gdyni może zaproponować Ci ten dodatkowy wariant, jeśli nie masz przekroczonej granicy wieku 60 lat i zawierasz jedno z kilku ubezpieczeń, np.: Start w Dorosłość, Gwarantowane Jutro czy Ochrona Każdego Dnia.

Ubezpieczenie zdrowotne w w przypadku wystąpienia poważnej choroby gwarantuje m.in.: specjalistyczną opiekę medyczną bez konieczności posiadania skierowania w kilkuset miastach w całym kraju, wsparcie specjalisty ds. formalnych i psychologa dla Ciebie oraz Twoich bliskich, profesjonalną rehabilitację ułatwiającą powrót do zdrowia, badania diagnostyczne, a także badania profilaktyczne po dwóch i czterech latach od zawarcia umowy.

NNW

Ubezpieczenie NNW dla każdego

038-life insurance

W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni zagwarantujesz sobie ochronę w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków, takich jak zawał serca, udar mózgu, omdlenie czy atak epilepsji, do których może dojść w życiu codziennym, w pracy lub szkole. Jeśli Twoje zdrowie ulegnie znacznemu i trwałemu pogorszeniu, przyznane zostanie Ci odszkodowanie oraz wizyta domowa opieki medycznej bądź transport na rehabilitację. Pieniądze będą mogły zostać przeznaczone na leczenie lub (w przypadku śmierci) przekazane najbliższej rodzinie. Agent w Gdyni zaoferuje Ci również rozszerzający ochronę w ramach ubezpieczenia NNW pakiet usług assistance.

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]