Agencja UbezpieczeniowaGdynia

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Dom

Ubezpieczenie domu i mieszkania

003-insurance

Chcesz zabezpieczyć Twój dom w przypadku zniszczenia? Ochronić wyposażenie mieszkania? Zapobiec przykrym skutkom włamania? W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę, gwarantującą ochronę Twojego majątku. Możemy błyskawicznie zorganizować pomoc i pokryć koszty działań ślusarza, elektryka czy hydraulika. W najszerszej opcji ubezpieczenia masz do wyboru takie usługi jak zdalna pomoc informatyka czy naprawa sprzętu elektronicznego.

Pieniądze możesz otrzymać, gdy dojdzie m.in. do: włamania, uderzenia pioruna, pożaru, powodzi, aktu wandalizmu, przepięcia elektrycznego i wielu innych zdarzeń losowych czy nietypowych sytuacji. Opcja dodatkowa ubezpieczenia – Od Wszystkich Ryzyk gwarantuje pokrycie strat np. w przypadku wyłudzenia pieniędzy od osoby starszej. W w Gdyni szybko i wygodnie ubezpieczysz swój dom jednorodzinny i jego wyposażenie.

Oferta przygotowana przez doświadczonego agenta może obejmować ochronę: dachu, ścian, schodów, podłóg, mebli w zabudowie i wielu innych elementów zewnętrznych oraz stałych. Ubezpieczać można również mienie ruchome takie jak sprzęt elektroniczny, sportowy, meble domowe i ogrodowe, instalacje, ubrania, rowery, rośliny, narzędzia czy rzeczy należące do dziecka, znajdujące się poza jego stałym miejscem zamieszkania.

Dom

Ubezpieczenie domu jednorodzinnego w budowie

042-insurance

Jesteś w trakcie budowy bądź rozbudowywania swojego wymarzonego domu w Gdyni lub okolicach? Potrzebujesz najlepszego ubezpieczenia? W wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie swojego majątku. Zaoferujemy Ci doskonałą ochronę w przypadku wielu niespodziewanych zdarzeń.

Wypłacimy odszkodowanie za zniszczenia domu w budowie, do których doszło w wyniku czynników atmosferycznych takich jak powódź, burza czy huragan, pokryjemy koszty związane z pożarem, skokiem napięcia oraz dewastacji w trakcie włamania. W rozszerzonej opcji ubezpieczenia Od Wszystkich Ryzyk otrzymasz także zadośćuczynienie w przypadku wielu innych nietypowych sytuacji. O szczegóły możesz zapytać naszego agenta w Gdyni – specjalisty od ubezpieczania domów.

Proponowana przez nas polisa może chronić Twój majątek już od pierwszego dnia budowy domu. Jej zakres jest bardzo szeroki, obejmuje m.in.: wszystkie ściany, schody, fundamenty, dach, parapety, instalacje, podłogi, elementy stałe i zewnętrzne oraz materiały budowlane znajdujące się na terenie budowy.

Dom

Ubezpieczenie domu letniskowego

063-insurance

Posiadasz dom letniskowy w Gdyni lub okolicach? Szukasz ubezpieczenia, które zapewni Ci najlepszą możliwą ochronę w przypadku wielu niespodziewanych zdarzeń? W agencji mamy dla Ciebie ofertę zabezpieczająca Twój majątek, kiedy dojdzie do takich sytuacji jak pożar, huragan, uderzenie pioruna, powódź czy włamanie. Ubezpieczenie działa nawet podczas Twojej nieobecności i poza sezonem. Za dodatkową opłatą możesz ochronić swój domek letniskowy także przed zniszczeniami, których dokonali np. najemcy.

W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni znajdziesz ofertę polisy, która kompleksowo zabezpieczy Twój domek letniskowy. Ochronie mogą podlegać m.in.: ściany, dach, fundamenty, parapety, podłogi, rynny, instalacje, meble, sprzęt elektroniczny, narzędzia i wiele innych elementów wyposażenia

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]