Agencja UbezpieczeniowaGdynia

Ubezpieczenie dla firmy

Mój Zdrowy Biznes

023-employee

W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni otrzymasz najlepszą ofertę polisy dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Możesz zagwarantować sobie ubezpieczenie dla firmy obejmujące prywatną opiekę medyczną oraz wypłatę pieniędzy w przypadku trudnej sytuacji życiowej dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Polisa może objąć zarówno właściciela jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i jego pracownika, współmałżonka czy dorosłe dziecko. Agent w Gdyni przedstawi również warunki przystąpienia tych osób wyłącznie do pakietu opieki medycznej.

Nasze ubezpieczenie dla firmy zapewnia m.in. pomoc w przypadku problemów ze zdrowiem i badania diagnostyczne oraz wypłatę odszkodowania w wyniku: trwałego uszczerbku na zdrowiu, wystąpienia jednej z kilkunastu chorób zapisanych w umowie czy pobytu w szpitalu dłuższego niż 3 dni. Polisa zagwarantuje także opiekę medyczną dla Twoich bliskich i wypłatę pieniędzy w przypadku Twojej śmierci. Ponadto, otrzymasz zastrzyk gotówki, gdy urodzi Ci się dziecko, odszkodowanie, jeśli umrze któryś z członków rodziny bądź kartę na zakup leków po pobycie w szpitalu.

Ochrona życia dla jednoosobowych firm

Mój Biznes

055-shield

Jesteś jednoosobową firmą i chcesz zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę w sytuacji, w której ulegniesz wypadkowi, zachorujesz lub dojdzie do Twojej śmierci? W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni otrzymasz atrakcyjną ofertę ubezpieczenia dla firmy. Twoi bliscy otrzymają pieniądze, jeśli poniesiesz śmierć w wyniku wypadku bądź umrzesz z przyczyn naturalnych. Tobie wypłacimy odszkodowanie, gdy ulegniesz nieszczęśliwemu, poważnemu w skutkach wypadkowi, będziesz przebywać w szpitalu dłużej niż 3 dni lub zachorujesz na jedną z ciężkich chorób. Zapytaj naszego agenta w Gdyni także o inne formy ochrony i pomocy, np. odszkodowanie za śmierć członka rodziny, zwrot kosztów za leki lub wypłatę pieniędzy, gdy urodzi Ci się dziecko.

Opieka medyczna dla małych przedsiębiorców

Zdrowy Biznes

021-employee

Gdy prowadzisz jednoosobowy biznes, każde problemy ze zdrowiem mogą przełożyć się na straty, które będą oznaczały kłopoty finansowe dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki ubezpieczeniu dla firm unikniesz tego ryzyka. W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni przygotujemy atrakcyjną polisę, z której może skorzystać każdy właściciel firmy, jego małżonek lub partner jeśli nie ukończyli 67 roku życia oraz dziecko, jeśli nie ukończyło 18 lat (25 lat w przypadku dzieci uczących się). Polisa ma dwa warianty – Standard lub Komfort. Pierwszy z nich gwarantuje możliwość konsultacji z lekarzami z 16 specjalizacji, zabiegi ambulatoryjne, opiekę podczas ciąży, zniżkę na profilaktykę stomatologiczną, całodobową infolinię oraz komplet darmowych zabiegów i badań. Wariant Komfort obejmuje wszystkie udogodnienia opcji Standard oraz dodatkowo: dostęp do lekarzy z 25 specjalizacji, dwie wizyty domowe na rok, ochronne szczepienia przeciwko grypie i tężcowi oraz znacznie powiększony zestaw darmowych badań i zabiegów. O szczegóły ubezpieczenia dla firm zapytaj agenta w Gdyni.

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]