Agencja UbezpieczeniowaGdynia

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Auto OC

058-car insurance
W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni otrzymasz przejrzystą ofertę obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego w atrakcyjnej cenie. Decydując się na polisę OC w możesz skorzystać ze zniżki za bezszkodową jazdę i zmniejszyć kwotę ubezpieczenia nawet do 60%. W ofercie znajduje się także darmowa polisa Pomoc w Drodze, która zapewnia m.in. opcję bezpłatnego transportu samochodu sprawcy wypadku oraz poszkodowanego.Agent w Gdyni przedstawi również promocyjne warianty polisy uzupełniające podstawową ochronę OC Twojego auta. Wśród nich znajduje się: Pomoc w Drodze w wersji Super, Auto NNW Max czy Auto Szyba. Zagwarantowaną masz także darmową Zieloną Kartę, czyli Międzynarodowy Certyfikat Ubezpieczeniowy. Polica OC zapewnia ochronę pojazdu w każdym z państwu Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, Andorze Serbii i Islandii.
Ubezpieczenie samochodu

Auto AC

012-car insurance

W Gdynia ubezpieczysz swoje auto polisą AC, która zapewnia wypłatę pieniędzy w przypadku kradzieży pojazdu lub jego wyposażenia, szkód powstałych np. w wyniku pożaru, zarysowania na parkingu, zdarzeń losowych, czynników atmosferycznych czy aktów wandalizmu. Ten rodzaj ubezpieczenia jest dostępny w dwóch opcjach:

– serwisowej – samochód zostanie naprawiony w autoryzowanych sieciach serwisowych a podczas likwidacji szkód zostaną zastosowane oryginalne podzespoły zamienne,

– optymalnej – wartość naprawy auta jest szacowana na podstawie kosztów części oryginalnych i pomniejszana w odniesieniu do czasu eksploatacji samochodu oraz podzespołów podobnej jakości.

Agencja ubezpieczeniowa w Gdyni wszystkie samochody poniżej trzech lat eksploatacji ubezpiecza w opcji serwisowej. Pojazdy starsze obejmuje opcja optymalna bądź serwisowa.

Decydując się na zakup polisy AC w Gdynia otrzymujesz możliwość ubiegania się o zniżkę za bezszkodową jazdę, której wysokość może wynieść aż 60%. Dodatkowo, zaoferujemy Ci darmowe ubezpieczenie Pomoc w Drodze w wariancie Komfort. Dzięki niemu, gdy dojdzie do wypadku, zapewnimy takie udogodnienia jak: bezpłatne holowanie samochodu, transport do miejsca zamieszkania, samochód zastępczy i zakwaterowanie dla kierowcy oraz pasażera.

Możesz otrzymać również specjalne rabaty przy okazji zakupu dodatkowych wariantów, wśród których proponujemy: polisę OC, Pomoc w Drodze w wersji Super czy Auto Szyba. Jeśli samochód jest Ci niezbędny np. do pracy, zapytaj agenta w Gdyni o wariant Auto Non Stop, który gwarantuje zwrot pieniędzy przez ubezpieczyciela za wynajem samochodu zastępczego, zorganizowanie jego naprawy na terenie Polski czy odbiór uszkodzonego auta.

Ubezpieczenie auta AC w obejmuje także zwrot pieniędzy za transport pojazdu ciężarowego z miejsca kolizji (Auto Holowanie Ciężarowe) oraz pokrycie kosztów związanych z wypożyczeniem samochodu zastępczego (Auto Zastępcze Ciężarowe).

Do oferty związanej z polisą AC, przedstawionej przez agencję ubezpieczeniową w Gdyni, można dodać także wariant Auto Wartość 100%, który zapewnia niezmienną wartość samochodu przez cały okres trwania umowy. Polecamy również Auto Ochronę Sumy Ubezpieczenia, czyli gwarancję braku zmniejszenia całkowitej sumy ubezpieczenia o wypłacone odszkodowanie.

Z polisy AC wykupionej w Gdynia skorzystasz nawet wtedy, gdy do wypadku dojdzie w innym kraju. Ochrona działa na ternie całej Europy oraz w takich krajach jak Maroko, Tunezja, Izrael i Algieria.

W przypadku samochodów starszych niż 3 lata, oferujemy polisę z ograniczonym zakresem ochrony (tzw. ubezpieczenie AC Mini). Wariant ten gwarantuje wypłatę pieniędzy w wyniku takich zdarzeń jak: kradzież auta lub jego wyposażenia oraz uszkodzenie bądź zniszczenie samochodu w wyniku zderzenia z ludźmi lub zwierzętami (nie obejmuje kolizji z pojazdami i nieruchomościami).

W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni otrzymasz możliwość wykupienia polisy OC i AC zapewniającą ochronę zniżek zgromadzonych w wyniku bezwypadkowej jazdy.

Ubezpieczenie samochodu

Auto Ochrona

069-delivery truck

Posiadasz obowiązkową polisę OC w ? Dzięki wariantowi Auto Ochrona otrzymasz zwrot pieniędzy za szkody powstałe w wyniku kolizji lub wypadku spowodowanego przez kierującego ubezpieczonego w innym towarzystwie ubezpieczeniowym. Twoja szkoda zostanie zlikwidowana w ciągu 15 dni. zgłosi się do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia o pokrycie kosztów naprawy auta. Nie utracisz przy tym swoich zniżek. Pokryjemy także takie koszty jak:

– holowanie lub parkowanie samochodu,
– konieczność dodatkowego badania technicznego,
– wynajem auta zastępczego.

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie Auto NNW kierowcy i pasażera

066-delivery

W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni wiemy, jak ważne jest komfort i bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów. Dlatego też proponujemy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, w których ucierpieć mogą osoby podróżujące pojazdem. Polisa ta obejmuje wszystkie zdarzenia, do których dojdzie podczas poruszania się samochodem na terenie Polski i poza jej granicami. gwarantuje atrakcyjną wysokość składki, szeroki zakres objętych przez odszkodowanie następstw wypadków oraz sumę polisy w wysokości nawet 100 tys. zł na osobę.

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie Auto NNW Max

010-car insurance

W agencji ubezpieczeniowej w Gdyni wiemy, jak ważne jest komfort i bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów. Dlatego też proponujemy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, w których ucierpieć mogą osoby podróżujące pojazdem. Polisa ta obejmuje wszystkie zdarzenia, do których dojdzie podczas poruszania się samochodem na terenie Polski i poza jej granicami. gwarantuje atrakcyjną wysokość składki, szeroki zakres objętych przez odszkodowanie następstw wypadków oraz sumę polisy w wysokości nawet 100 tys. zł na osobę.

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie Pomoc w Drodze

033-insurance

Potrzebujesz gwarancji całodobowej pomocy w przypadku kolizji drogowej? W Gdyni zaproponujemy Ci ubezpieczenie samochodu, które będzie obejmować: holowanie do wskazanego punktu, zorganizowanie auta zastępczego, naprawę samochodu w miejscu wypadku, nocleg dla kierowcy i pasażerów czy transport poszkodowanych. Pomożemy również w przypadku przebitego koła, kradzieży samochodu, zatrzaśnięcia kluczyków we wnętrzu pojazdu, choroby kierowcy lub pasażera czy rozładowanego akumulatora. Będziesz gotowy na każdą ewentualność. Ten wariant polisy zapewnia także organizację opieki nad dziećmi lub zwierzętami oraz wsparcie finansowe, jeśli dojdzie do wypadku bądź awarii poza granicami naszego kraju.

W Gdynia oferujemy dwie opcje powyższego ubezpieczenia – Komfort i Super. Wariant Komfort jest darmowy dla klientów z wykupioną polisą OC lub AC. W ramach ubezpieczenia możesz zagwarantować sobie zniesienie limitu holowania pojazdu na terenie całego kraju oraz wydłużenie zasięgu pomocy nawet do 1000 kilometrów od granicy Polski.

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie Auto Szyba

055-shield

Nie chcesz płacić za wymianę szyby w samochodzie z własnej kieszeni? W Gdynia możesz wybrać ubezpieczenie, w ramach którego otrzymasz zwrot kosztów za zniszczoną szybę przednią, boczną lub tylną w aucie osobowym, ciężarowym bądź autobusie. Ubezpieczenie nie dotyczy szyb, które są integralną częścią dachu samochodu. Polisę można wykupić jedynie w przypadku zawarcia w umowy o OC lub AC auta.

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie Auto Zielona Karta

071-delivery truck

Częste podróże za granicę? W agencji w Gdyni wybierz Zieloną Kartę. Polisa ta zabezpiecza Cię w sytuacji, w której do wypadku komunikacyjnego dojdzie poza granicami Polski. Odpowiedzialność przejmuje wtedy towarzystwo ubezpieczeniowe. Jeśli masz wykupioną w polisę OC, Zieloną Kartę otrzymasz za darmo.

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]