Ubezpieczenie gotowego domu to na szczęście dla wielu ludzi obecnie oczywistość. Co jednak z domem, który dopiero jest w budowie? Czy jego również warto ubezpieczyć? Zdecydowanie tak! Sprawdź, co możesz zyskać z ubezpieczeniem domu Gdynia!

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie domu w budowie? 

Budowa domu to niezwykle kosztowna inwestycja. Oszczędzanie pieniędzy na wkład własny okupione jest często latami wyrzeczeń i braku wakacji. Wielka szkoda, gdyby w trakcie budowy wymarzonego domu coś się stało, prawda? A przecież może się tak stać. Różne sytuacje i zdarzenia losowe mają miejsce. Ubezpieczenie domu Gdynia zapewni Ci jednak odszkodowanie, abyś nie odczuł boleśnie skutków takich sytuacji.

Pierwszy przypadek sytuacji, w których ubezpieczenie domu w budowie uratuje Twoje finanse i zdrowie psychiczne to zniszczenie Twojego powstającego domu na skutek przeróżnych czynników atmosferycznych i zdarzeń losowych.

Możliwości jest wiele – powódź, wichura, pożar, skok napięcia. W każdej z tych sytuacji dostaniesz odszkodowanie, które pokryje koszty zniszczeń. O wszelkich szczegółach opowie Ci agent ubezpieczeniowy Gdynia. 

Inna sytuacja to na przykład dewastacja Twojego budowanego domu w trakcie włamania. Ludzie są różni i bardzo często niszczą czyjeś mienie bez żadnego powodu. Warto się przed skutkami takiego wandalizmu zabezpieczyć. 

 

Koniecznie udaj się na rozmowę do naszej agencji ubezpieczeniowej Gdynia, aby poznać wszystkie szczegóły i możliwości. Nasz agent przedstawi Ci również rozszerzony pakiet ubezpieczenia – Od Wszystkich Ryzyk. Zapewnia ono odszkodowanie w przypadku wielu różnych nietypowych sytuacji. 

Co obejmuje ubezpieczenie i ile za nie zapłacisz?

Z pewnością zastanawiasz się, jaki jest zakres ubezpieczenia budowanego domu i od kiedy Twoją inwestycję można już nazwać budowanym domem. Otóż ubezpieczenie takie możesz wykupić już od pierwszego dnia budowy swojego wymarzonego gniazdka.

Podczas spotkania agent ubezpieczeniowy Gdynia przedstawi Ci pełen zakres ubezpieczenia. Będą to m.in., fundamenty, ściany, schody, dach, instalacje, parapety, podłogi, elementy stałe, a nawet materiały budowlane, które znajdują się na terenie Twojej budowy. 

ubezpieczenie budowy domu GdyniaDokładny koszt takiego ubezpieczenia poznasz podczas spotkania w agencji Gdynia. Zależy on przede wszystkim od wariantu ubezpieczenia i rozmachu inwestycji, a także szeregu mniejszych czynników. Zasadniczo jednak koszt ubezpieczenia domu w budowie to kilkaset złotych na rok. Zgodzisz się chyba z nami, że jest to nikły koszt w porównaniu kosztów całej budowy. Zdecydowanie warto go ponieść, aby spać spokojnie.

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]