Z dnia na dzień jest coraz więcej zakażeń Koronawirusem, nie wiadomo, czy i kiedy czeka nas ponowne zaostrzenie obostrzeń, ale jedno jest pewne – to może być ostatni dzwonek na jesienną wycieczkę przed ponownym zamknięciem wszystkiego. Jeśli się na nią zdecydujesz, koniecznie pamiętaj o zakupie ubezpieczenia turystycznego!

Gdy brakuje Ci słońca

Są osoby, które nie potrafią zbyt długo wytrzymać bez pełnego słońca i ciepła z tym związanego. Sezon jesień/zima to dla nich prawdziwa katorga – są przygaszeni i bez sił, zupełnie jak rośliny bez dostępu do słońca. Jeśli należysz do grona tych osób, koniecznie rozważ nawet krótką podróż do kraju, gdzie aktualnie jest więcej słońca. Może to być dość bliskie miejsce, jak popularne jesienią Malta, Fuerteventura czy Cypr, gdzie aktualnie jest ok. 25 stopni Celsjusza, ale także jakiś odległy zakątek świata – Tajlandia czy Zanzibar.

Niezależnie od tego, który kraj wybierzesz, nie możesz zapomnieć o jednym z najważniejszych aspektów bezpiecznego i spokojnego podróżowania – ubezpieczeniu turystycznym

Korzyści ubezpieczenia turystycznego 

Lista rzeczy, o które nie musisz się martwić, gdy masz wykupione ubezpieczenie podróżne, jest niezwykle długa. Umów się z agentem ubezpieczeniowym Gdynia, a przedstawi Ci szczegółowo każdą z nich. Dzisiaj jednak w tym wpisie postaramy Ci się przybliżyć te najważniejsze.

Przede wszystkim po wykupieniu polisy, możesz liczyć na odszkodowanie, gdyby podczas podróży wydarzyła się jakakolwiek nieprzyjemna czy niebezpieczna sytuacja – wypadek, kradzież, choroba lub inne okropne zdarzenia. Mało tego – ubezpieczenie to chroni Ciebie i Twoich bliskich już od chwili opuszczenia domu, nie zaś dopiero po przekroczeniu granicy. 

Podstawowy pakiet ubezpieczenia podróżnego zapewni Ci w razie potrzeby usługę transportu, opiekę medyczną, opiekę po powrocie z podróży, pomoc tłumacza, zwrot pieniędzy za leczenie oraz usługi poszukiwawcze i ratownicze. Nie wiemy jak Ty, ale my zdecydowanie wolimy dmuchać na zimne! Sytuacje, o których wspominaliśmy, same w sobie są olbrzymim stresem. Gdy nie masz wykupionej polisy – stres jest sto razy większy, a i często rujnuje to nasze finanse. 

Jeśli podstawowy pakiet Ci nie wystarcza, możesz skorzystać z dodatkowych pakietów assistance. Pracownicy agencji ubezpieczeniowej Gdynia z przyjemnością przedstawią Ci różne uzupełniające opcje, jak Pakiet Rozszerzony lub Pakiet Dziecko/Osoba niesamodzielna. Jeśli podróżujesz z bliskimi, warto rozważyć te opcje.

Ze swojej strony życzymy Ci dużo słońca i bezpiecznej podróży oraz wakacji, jeśli się na nie zdecydujesz. Pamiętaj o odwiedzeniu przed wycieczką agencji ubezpieczeniowej w Gdyni!

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]