Mówi się, że teraz jest najlepszy czas na to, aby zdecydować się na kredyt hipoteczny. Ceny mieszkań rosną, ale za to banki stają na wysokości zadania, oferując niskie stopy procentowe. 

 

Przy zakupie mieszkania niezbędne są pewne ubezpieczenia. Jesteś ciekawy, jakie? Sprawdź nasz poradnik! 

 

Ubezpieczenie majatkowe – konieczność na start! 

 

Wydawać by się mogło, że nas “nie dotyczą” niektóre wypadki. Niestety, jak się okazuje, nawet najmniejsza awaria może być tragiczna w skutkach. O czym mówimy? O źle zamontowanych meblach, starych rurach w budynku czy chociażby… zalaniu mieszkania. Z różnego powodu. Czasem może być to nasza wina, a czasem wina sąsiada. Niektórych sytuacji absolutnie nie jesteśmy w stanie przewidzieć! Dlatego właśnie warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie majątkowe. Kupując mieszkanie albo dom jest to absolutnie konieczne. Jak już mówiliśmy – nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć! 

 

Na początku wszystkie nowe lokalizacje potrzebują inwestowania, dlatego w razie awarii nie jest tak prosto zapłacić. Tutaj ratuje nas ubezpieczenie – możemy spać spokojnie! 

 

Ubezpieczenie na życie – ubezpieczenie kredytu! 

 

Jeśli jesteś kredytobiorcą z pewnością wiesz, że przez okres pierwszych 5 lat bank może żądać od Ciebie ubezpieczenia na życie. To zabezpieczenie instytucji przed stratami. Jeśli szukasz dobrej i uczciwej polisy, skontaktuj się z nami. 

 

Ubezpieczenia pogórze to gwarancja Twojej satysfakcji. Wiemy, że możemy Ci pomóc, więc nie zwlekaj – zapraszamy do kontaktu! Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania. 

 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę kupując mieszkanie? Na okolicę. Czasem ubezpieczenie majątku powinno pokrywać szerszy wachlarz szkód. To wszystko zależy oczywiście od Twoich funduszy i od miejsca, w którym mieszkasz. Pamiętaj jednak, że lepszym rozwiązaniem jest dopłata do ubezpieczenia, niż pozostawienie mieszkania samemu sobie! 

 

Zastanawiasz się, jaki powinien być zakres ubezpieczenia, jaka wysokość składki? Nie martw się – nie zostajesz z tym sam. Ubezpieczenie mieszkania Gdynia – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością wytłumaczymy Ci wszystkie, nawet te najbardziej zawiłe kwestie. Nasi klienci są dla nas priorytetem – dlatego serdecznie zapraszamy! 

ubezpieczenia pogórze

Masz wątpliwości? Coś jest dla Ciebie nie do końca jasne? Nie martw się! Pomożemy Ci najlepiej, jak potrafimy. Wiemy, że inwestycja w mieszkanie to nie lada wyzwanie. Warto, abyś mógł zasięgnąć porady prawdziwych profesjonalistów! Czekamy na Ciebie. 

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]