Osoby, które zdecydowały się na jednoosobową działalność gospodarczą mają odrobinę uproszczone zadanie, ponieważ w razie jakiejkolwiek sytuacji związanej z firmą, odpowiedzialni są tylko za siebie. Fakt, że nie mają pod swoimi skrzydłami współpracowników może być dużym ułatwieniem w czasie kryzysu. Nie oznacza to jednak, że jednoosobowa działalność gospodarcza nie potrzebuje żadnego innego ubezpieczenia – wręcz przeciwnie! 

Należy pamiętać, że jednoosobowa działalność gospodarcza nie oznacza wyłącznie “zarabiania na siebie” i “byciu swoim własnym szefem”. W razie choroby, utraty zdolności do pracy nie możemy przecież zostać z niczym! Dlatego właśnie tak istotne jest, aby odpowiednio wcześniej zadbać o ubezpieczenie. Sprawdź ubezpieczenia Gdynia Pogórze

Na co możesz liczyć, ubezpieczając jednoosobową działalność gospodarczą? 

Ubezpieczając jednoosobową działalność gospodarczą możesz przede wszystkim liczyć na pomoc w razie choroby lub niezdolności do pracy. To z pewnością daje ogromny komfort psychiczny. Wiele osób posiadających swoje firmy jest zmuszona pracować nawet wtedy, gdy bardzo źle się czują – a jak wiemy, zwłaszcza w obecnej sytuacji, to zdrowie powinno być najważniejsze. 

Z naszym ubezpieczeniem możesz być spokojny – zapewnimy odszkodowania, a także w razie potrzeby badania diagnostyczne. Na opiekę medyczną mogą liczyć również Twoi bliscy! Warto o tym pomyśleć i odpowiednio o nich zadbać. Jak widać, nie tylko praca na etacie w wielkiej korporacji pozwala na pewne benefity! 

W razie nieprzyjemnej sytuacji na odszkodowanie liczyć mogą również Twoi bliscy. To również daje niebywały komfort psychiczny – jak wiemy, przejście z etatu na jednoosobową działalność gospodarczą nie równa się wyłącznie plusami – swobodą pracy, wieloma możliwościami, między innymi pracy z różnych miejsc na świecie czy braku obowiązku przyporządkowania się szefowi. Warto zadbać już dziś o siebie i swoich najbliższych, wybierając odpowiednie ubezpieczenie firmy Gdynia. 

Nie zapomnij o ochronie swojego życia 

ubezpieczenie firmy gdynia

To również bardzo, bardzo ważny aspekt. W razie poważnego wypadku warto zabezpieczyć swoich bliskich odpowiednią kwotą na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło. Często pomijamy ten rodzaj ubezpieczenia – oczywiście, nigdy nie jest miło na myśl o własnej śmierci, jednak jest to jak najbardziej odpowiedzialne postępowanie, dzięki któremu możesz spać spokojnie. Nie musisz się martwić, co by się wydarzyło, gdybyś uległ ciężkiemu wypadkowi. Skontaktuj się z nami. 

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]