Powszechnie wiadomo, że przedsiębiorcy w Polsce nie mają lekko. W 2022 roku zaszło wiele zmian w prawie, które w większości przypadków nie przyniosą właścicielom firm zysków, a często tylko straty. Pandemia również nie pomaga. Zadbaj o siebie i bliskich z ubezpieczeniem firmy Gdynia.

Gdy system ochrony zdrowia kuleje

Składki zdrowotne, które muszą odprowadzać właściciele jednoosobowych działalności gospodarczej wzrastają, ale niestety poziom świadczonych usług przez NFZ nie pnie się ku górze, ani kolejki się nie zmniejszają. To może frustrować. Płacisz coraz więcej, a w zamian otrzymujesz ten sam albo gorszy poziom usług. 

Agencja ubezpieczeniowa Gdynia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo przedsiębiorcy są niezadowoleni z zaistniałej sytuacji. Właśnie dlatego oferujemy ubezpieczenia firmy Gdynia. 

Dzięki polisie Zdrowy Biznes uzyskasz dostęp do specjalistów, wizyt domowych, infolinii i wielu innych. Zarówno dla siebie, partnera, jak i dziecka. Możesz skorzystać z dwóch opcji ubezpieczenia firmy Gdynia – Standard lub Komfort. 

W wersji Standard masz dostęp do konsultacji ze specjalistami 16 różnych specjalizacji, zabiegów ambulatoryjnych, opieki w przypadku ciąży, całodobowej infolinii, darmowych zabiegów i badań, a także otrzymasz zniżkę na zabiegi profilaktyki stomatologicznej. 

W wersji Komfort otrzymasz to wszystko, co w wersji Standard, ale masz dostęp do lekarzy 25 specjalizacji oraz dodatkowo możliwość skorzystania z dwóch wizyt domowych w roku, szczepienia przeciwko grypie czy tężcowi, a także dostęp do większej ilości badań i zabiegów. Z naszym ubezpieczeniem firmy Gdynia nie musisz liczyć więc na NFZ i czekać w kilkumiesięcznych, a nawet kilkuletnich kolejkach oraz prosić o każde, nawet najmniejsze badanie. 

Ochrona życia dla jednoosobowych działalności gospodarczych

Opieka medyczna dla firm to nie wszystko. Warto zadbać dodatkowo o zabezpieczenie w przypadku wypadku, poważnego zachorowania czy Twojej śmierci. Nikt nie chce, aby jego bliscy zostali sami bez pieniędzy i jeszcze z firmą na głowie. 

W agencji ubezpieczeniowej Gdynia możesz wykupić polisę Mój Biznes, która zapewnia wypłatę odszkodowania w trzech przypadkach, o których pisaliśmy wyżej. Agent ubezpieczeniowy Gdynia przedstawi Ci również dodatkowe opcje, jak wypłata świadczenia w przypadku śmierci członka rodziny, urodzenia dziecka czy zwrot kosztów leków. 

ubezpieczenie firmy

Zapewniamy, że z ubezpieczeniem firmy Gdynia odetchniesz pełną piersią i nie będziesz drżeć o los swój i swoich bliskich w przypadku każdej choroby czy wypadku. Będziesz mógł wtedy zająć się zdrowiem swojej rodziny, a my zajmiemy się resztą.

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]