Zazwyczaj myśląc o OC myślimy o ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej, jeśli chodzi o nasze pojazdy. Takie ubezpieczenie jest obowiązkowe. I bardzo dobrze – chroni bowiem dwie strony – przede wszystkim finansowo. Jeśli jesteś sprawcą wypadku, nie musisz się martwić za pokrycie kosztów szkód. Zrobi to za Ciebie Twój ubezpieczyciel. Osoba, która jest ofiarą wypadku również nie musi martwić się o swoją własność, ponieważ jest pewna, że otrzyma godziwą rekompensatę. Jednak tu sprawa jest dość prosta – prowadzimy bardzo ciężkie maszyny, które mogą spowodować wypadek. O co więc chodzi z prywatnym OC? Już wyjaśniamy! Jeśli jednak po lekturze tekstu w nadal będziesz mieć wątpliwości, nasza agencja Gdynia chętnie Ci pomoże! 

OC prywatne – co to jest? 

Jeśli zastanawiasz się, czym dokładnie jest OC prywatne – dobrze trafiłeś! Jest to ubezpieczenie, które pozwoli Ci żyć spokojnie. Uchroni Cię od konsekwencji nieszczęśliwych, codziennych wypadków, które możesz spowodować. Nie tylko Ty – również Twoi bliscy, Twoje dziecko, a nawet zwierzęta i przedmioty. 

Jak pomoże Ci OC prywatne? 

Od czego na przykład? Być może jadąc rowerem potrącisz pieszego, być może Twoje dziecko niechcący wytrąci komuś z ręki telefon. Takie małe mogłoby się wydawać niewinne wypadki mogą nieść za sobą ogromne konsekwencje! Być może Twój zwierzak pogryzie czyjeś drogie buty, może zrobić jeszcze coś innego – nigdy nic nie wiadomo! Dlatego warto być zabezpieczonym. Z pewnością potrafisz wymienić choć kilka sytuacji w swoim życiu, gdzie, choć na moment stanęło Ci serce! 🙂 

Dodamy jeszcze, że nie tylko sami bądź nasze dzieci, zwierzęta mogą narobić szkód. Nawet popsuta pralka może nam mocno zaszkodzić – na przykład zalać mieszkanie sąsiada! Nie wspominamy już o tym, gdy nie zadbamy odpowiednio o naszą posesję, zaskoczy na śnieg i ktoś poślizgnie się na naszym terenie. Takie odszkodowania sięgają kwot kilkudziesięciu tysięcy złotych – warto być zabezpieczonym, bo niestety, wiele sytuacji nie zależy wcale od nas! 

agent Gdynia

Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasz agent Gdynia chętnie przedstawi Ci ofertę. Pamiętaj o tym, aby dokładnie opowiedzieć o sobie – gdzie mieszkasz, czy jest to dom jednorodzinny, blok, jak dojeżdżasz do pracy. Czy uprawiasz sport?  Takie informacje z pewnością pomogą ubezpieczycielowi dopasować Ci najlepsze rozwiązanie. Pamiętaj – lepiej nie odkładać takich kwestii! Lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie martw się jednak na zapas – chętnie pomożemy Ci z wszelkimi formalnościami! 

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]