Jeśli jeszcze nie posiadasz ubezpieczenia swojego mieszkania lub domu, koniecznie przeczytaj ten wpis! Postaramy się przekonać Cię, że warto to zrobić szczególnie teraz, gdy zima zbliża się wielkimi krokami. 

Ubezpieczenie domu lub mieszkania – czy warto?

Odpowiedź może być tylko jedna – zdecydowanie warto! Bardzo byśmy nie chcieli, żebyś przekonywał się na własnej skórze, jak bardzo pieniądze wypłacone z odszkodowania mogą uratować Twoją płynność finansową, lepiej będzie jeśli uwierzysz nam na słowo. 

Ale przejdźmy do konkretów. Ubezpieczenie domu Gdynia zagwarantuje Ci ochronę Twojego majątku. Nie tylko samego budynku czy też ścian mieszkania, ale także ich wyposażenia – instalacji, sprzętu elektronicznego i sportowego, mebli domowych i ogrodowych, a nawet ubrań, rowerów, roślin czy narzędzi. Brzmi zachęcająco, prawda? Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym Gdynia, a przekonasz się, jakie jeszcze mienie ruchome może wejść w zakres ubezpieczenia mieszkania i domu Gdynia.

 

W agencji ubezpieczeniowej Gdynia wykupisz ubezpieczenie mieszkania i domu, które zapewni wypłatę świadczeń w przypadku włamania, zniszczenia mienia, a także pomoc ślusarza, hydraulika czy elektryka, gdy zajdzie taka konieczność. Możesz liczyć nawet na zdalną pomoc informatyka i naprawę sprzętu elektronicznego. Ubezpieczenia mieszkania Gdynia mogą być naprawdę szerokie! 

 

Ubezpieczenie domu lub mieszkania – kiedy możesz liczyć na wypłatę odszkodowania?

 

Późną jesienią i zimą niestety często dochodzi do pożarów z powodu awarii instalacji grzewczej domu. Być może myślisz, że Ciebie to nie dotyczy, bo przecież masz nową bezpieczną instalację! Nie zapominaj jednak, że ogień szybko się rozprzestrzenia, a nie wiesz jakie instalacje mają Twoi sąsiedzi! Najlepiej będzie zabezpieczyć się i na tę okoliczność. Ubezpieczenie domu Gdynia naturalnie zapewni Ci wypłatę pieniędzy w przypadku pożaru. Ale oczywiście nie tylko. Możesz liczyć na pomoc także w przypadku powodzi, uderzenia pioruna, aktu wandalizmu, przepięcia elektrycznego i wielu innych zdarzeń losowych czy nietypowych sytuacji. Agent ubezpieczeniowy Gdynia z chęcią przedstawi Ci wszystkie możliwe warianty ubezpieczenia mieszkania lub domu.

W tym miejscu warto wspomnieć, że najlepszym dodatkiem do ubezpieczenia domu lub mieszkania, jaki możesz zapewnić sobie i swojej rodzinie jest ubezpieczenie na życie Gdynia. Jak widzisz, sytuacji losowych może być całe mnóstwo. Ucierpieć może nie tylko Twój dom lub mieszkanie, ale także Ty lub członek Twojej rodziny. Już dziś zapewnij sobie spokój i skorzystaj z oferty ubezpieczeniowej agencji Gdynia.

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]