Już za chwilę nadejdzie upragniona majówka! Kilka wiosennych słonecznych dni wszystkim nam dobrze zrobi. Wiele osób wykorzysta ten przedłużony weekend na krótkie wakacje. I słusznie! Jeśli i Ty należysz do tego grona, nie zapomnij kupić ubezpieczenia turystycznego!

Ubezpieczenie podróżne przyda Ci się nie tylko za granicą 

Wiele osób błędnie zakłada, że wybierając się na wycieczkę po kraju, zupełnie nie potrzebuje ubezpieczenia turystycznego. Owszem, nie jest ono konieczne. Postaramy się jednak pokazać Ci, że może być bardzo przydatne, szczególnie w niektórych przypadkach. Pamiętaj, że wszelkie szczegóły możesz uzyskać u agenta ubezpieczeniowego Gdynia.

Kiedy ubezpieczenie podróżne Gdynia może Ci się przydać? Tak naprawdę bez względu na miejsce, do którego się wybierasz, w razie jakiegokolwiek wypadku czy nieprzewidzianej sytuacji ubezpieczenie może uratować Ci skórę. 

Oczywiście podstawową opiekę lekarską masz zapewnioną dzięki Narodowemu Funduszowi Zdrowia, o ile oczywiście opłacasz składki lub masz prawo do leczenia na NFZ na innej podstawie. Ale to tylko podstawowe leczenie ratujące życie i zdrowie. Nie dostaniesz wsparcia sprzętem rehabilitacyjnym, nie otrzymasz rekompensaty za kupione leki, nie zostanie Ci zagwarantowany powrót do miejsca zamieszkania czy zwrot kosztów za przedłużający się gdzieś z powodu wypadku pobyt. 

To wszystko może zapewnić Ci odpowiedni wariant ubezpieczenia turystycznego! Umów się na spotkanie w agencji ubezpieczeniowej Gdynia, a nasi agenci pomogą Ci wybrać odpowiedni wariant. 

Docenisz takie dodatkowe ubezpieczenie szczególnie wtedy, gdy lubisz aktywny wypoczynek. Spacery po wysokich górach, sporty wodne, kajaki, wycieczki rowerowe – podczas każdej z tych aktywności może zdarzyć się nieszczęśliwy wypadek, po którym przyda się dodatkowa pomoc finansowa. 

Ubezpieczenie Wojażer

W agencji ubezpieczeniowej Gdynia możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne Wojażer. Zapewni Ci ono wypłatę świadczenia w razie wypadku, zachorowania czy kradzieży – od momentu wyjścia z domu aż do powrotu z wakacji. 

 

Ponadto z Pakietem Rozszerzonym zapewnisz sobie miejsce w hotelu na czas powrotu do zdrowia i transport do miejsca zamieszkania, z Pakietem Rodzina powrót do domu Twoich najbliższych, jeśli Ty musisz zostać w szpitalu oraz nocleg dla członka rodziny, który zostanie z Tobą w tym czasie. Pakiet Dziecko lub Osoba Niesamodzielna z kolei przyda się np. wówczas, gdy jesteś samodzielnym rodzicem, bo zagwarantuje opiekę nad Twoimi dziećmi, jeśli ulegniesz wypadkowi oraz zwrot pieniędzy za dojazd i zakwaterowanie, jeśli to Twoje dziecko podczas wyjazdu trafi do szpitala.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń Gdynia!

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]