Jeśli jesteś posiadaczem samochodu, z pewnością zastanawiasz się, czy polisa OC wystarczy, aby jeżdżąc autem czuć wewnętrzny spokój, że w razie jakiegoś nieszczęścia, Ty lub Twoja rodzina będziecie bezpieczni finansowo. Czy ubezpieczenie OC Gdynia wystarczy? Sprawdźmy!

Polisa OC

Jeśli chodzi o kwestie prawne – owszem, wystarczy. Jeśli chodzi o kwestię spokojnej głowy i przygotowania na wszytko – mamy pewne wątpliwości. 

W Polsce ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właścicieli samochodów jest obowiązkowe. Jest gwarancją rekompensaty finansowej za szkody powstałe w związku z ruchem posiadanego przez nas pojazdu. Za brak tego ubezpieczenia grożą naprawdę wysokie kary, zdecydowanie nie warto więc zwlekać z jego wykupieniem, agencja ubezpieczeniowa Gdynia we wszystkim pomoże.

Co poza OC? 

Możliwości jest dość sporo. Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi na myśl, jest oczywiście polisa AC Gdynia. Ubezpieczenie Autocasco zapewnia wypłatę pieniędzy w przypadku kradzieży pojazdu lub jego wyposażenia, szkód powstałych np. w wyniku pożaru, zarysowania na parkingu, zdarzeń losowych, czynników atmosferycznych czy aktów wandalizmu.

AC jest oczywiście dobrowolne, a jego cena uzależniona jest od zakresu, jaki nas interesuje. Jeśli jesteś zainteresowany tym rodzajem ubezpieczenia, agent ubezpieczeniowy Gdynia  z chęcią przedstawi Ci ofertę dopasowaną do Ciebie i Twojego auta.

Kolejnym istotnym elementem ubezpieczenia jest NNW, czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, w których ucierpieć mogą osoby podróżujące pojazdem. Polisa ta obejmuje wszystkie zdarzenia, do których dojdzie podczas poruszania się samochodem. Wielu kierowców w Polsce korzysta z tego dodatkowego ubezpieczenia i agencja ubezpieczeniowa Gdynia również poleca z niego korzystać.

Innymi dodatkami do ubezpieczenia OC, które warte są rozważenia, są takie dodatki jak Pomoc w Drodze czy AutoSzyba. Pomoc w Drodze zapewni Ci całodobową pomoc w przypadku kolizji drogowej. Ubezpieczenie to może zapewnić holowanie do wskazanego punktu, zorganizowanie auta zastępczego, naprawę samochodu w miejscu wypadku, nocleg dla kierowcy i pasażerów czy transport poszkodowanych. Pomoże również w przypadku przebitego koła, kradzieży samochodu, zatrzaśnięcia kluczyków we wnętrzu pojazdu, choroby kierowcy lub pasażera czy rozładowanego akumulatora. Jak widzisz – naprawdę warto! AutoSzyba dodatkowo pozwoli na wymianę uszkodzonej szyby na koszt ubezpieczyciela.

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Cię do skorzystania z dodatkowych opcji ubezpieczenia samochodu Gdynia. Jeśli myślisz także o przyszłości swojej rodziny, gdy Ty ulegniesz wypadkowi, warto wykupić ubezpieczenie na życie, które również znajdziesz w agencji ubezpieczeniowej Gdynia.

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]