Ubezpieczenie domu teraz jest ważniejsze niż kiedykolwiek! To, że jest pandemia i spędzamy w domach o wiele więcej czasu niż zazwyczaj nie oznacza, że nie zdarzają nam się żadne losowe wypadki (a wręcz – prawdopodobieństwo ich wystąpienia się znacznie zwiększa!) albo nie zostaniemy okradzeni. Fakt, że nigdy wcześniej nie doszło do takiej sytuacji o niczym nie świadczy. Lepiej być przezornym i ubezpieczonym! Sprawdź, co powinieneś wiedzieć, zanim ubezpieczysz swój dom! 

Po pierwsze: wybierz odpowiednią agencję

Przede wszystkim musisz wiedzieć, do kogo zwrócić się o pomoc. Wybierz odpowiednią placówkę, z wieloletnim doświadczeniem (taką jak nasza agencja ubezpieczeniowa Gdynia). 

Agent Gdynia pomoże Ci dobrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. 

Po drugie: zastanów się, czego potrzebujesz. 

Do wyboru masz:

  • ubezpieczenie domu w przypadku zniszczenia, 
  • ubezpieczenie domu od nieszczęśliwych wypadków, 
  • ubezpieczenie domu od włamań,
  • ubezpieczenie sprzętu w domu (tak jak drogi sprzęt: telewizory, laptopy, aparaty i inne).

Rzecz jasna – warto wybrać opcję od wszystkich ryzyk, dzięki której codziennie możesz spać spokojnie, bez obaw o to, że wydarzy się przykra, losowa sytuacja i mocno nadszarpnie domowy budżet. Ubezpieczając się w ten sposób możesz mieć pewność zabezpieczenia – pieniądze z ubezpieczenia. 

Po trzecie: dowiedz się jak najwięcej o swojej posiadłości

Dla ubezpieczyciela ważne jest, aby znać informacje takie jak:

  • rok budowy, 
  • rodzaj instalacji elektrycznych, 
  • jakie formy zabezpieczenia domu czy mieszkania zostały zastosowane, 
  • miejsce,
  • fakt, czy mieszkanie jest własnościowe czy nie, 
  • i kilka innych.

Przygotuj więc dokumentację (nie zawsze będzie wymagana) i dowiedz się wszystkiego, co jest wymagane. Znacznie ułatwi to pracę ubezpieczycielowi. Nie martw się jednak, jeśli nie możesz zdobyć wszystkich informacji od razu – Twój agent z pewnością przygotuje Ci ofertę, a i może odrobinę poczekać. 🙂 Chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione perfekcyjnie?  Ubezpieczenie domu Gdynia to miejsce, gdzie powinieneś się udać! 

Pamiętaj – nie warto zwlekać z ubezpieczeniem domu czy mieszkania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, Twój agent z pewnością je rozwieje i odpowie na wszystkie pytania! Jeśli martwisz się, że ubezpieczenie domu jest zbyt drogie – pamiętaj, że każdą ofertę da się dopasować do Twoich możliwości finansowych. Nie zwlekaj więc i już dziś sprawdź ofertę! Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]