Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest ubezpieczenie. Posiadając jednoosobową działalność, jesteśmy zdani tylko na siebie. Z tego powodu wydaje nam się, że ubezpieczenie nie jest potrzebne — przecież damy radę wyjść sami nawet z najcięższej sytuacji! Jednak — czy na pewno? 

Sporo osób, zakładając jednoosobową działalność twierdzą, że ubezpieczenie firmy jednoosobowej jest stratą pieniędzy. Sądzą, że tylko ubezpieczenie dla firmy, która liczy więcej osób, ma sens. Parafrazując popularne powiedzenie — i tu się mylą! Ubezpieczyć firmę zawsze warto — nawet jeśli w tym konkretnym momencie nie widzimy w tym sensu, bo wydaje nam się, że posiadamy wszystko, co sprawi, że działalność będzie zawsze działać na najwyższych obrotach, zawsze będzie przynosić zyski. Niestety, to nie zawsze jest prawda! 

Nawet jeśli doskonale przekalkulujemy wszystko, co tylko możliwe, w dalszym ciągu mogą nas dopaść okoliczności, których nie przewidzieliśmy.

Dlaczego ubezpieczenie dla biznesu jest tak istotne? 

Nie zdajemy sobie z tego sprawy — często nie chcemy również o tym myśleć — ale posiadając nawet jednoosobową firmę, ubezpieczenie jest niezbędnym elementem, które da nam poczucie bezpieczeństwa. 

Wydaje nam się, że skoro jesteśmy odpowiedzialni wyłącznie za siebie, ubezpieczenie nie jest koniecznie. To absolutnie nie jest prawda! 

W momencie, kiedy naszą firmę dopada kryzys — to właśnie ubezpieczenie daje nam niezbędne do przetrwania środki. Nie lekceważmy tego, jak istotne jest ubezpieczenie. Nie wiemy, kiedy pieniądze mogą się przydać — co więcej, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że posiadanie ich na zapleczu jest kluczowe! Inwestowanie pieniędzy w ubezpieczenie, a co za tym idzie w bezpieczeństwo, nigdy nie jest ich stratą. 

Gdy nadejdą momenty, kiedy potrzebujemy wsparcia finansowego, ubezpieczenie jest niezbędnym elementem, które nam to zapewni. 

Gdzie wybrać ubezpieczyciela?

Jeśli masz wątpliwości, gdzie się ubezpieczyć, pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z konsultacji — agent Gdynia z pewnością pomoże ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Jest wiele opcji, jak możesz ubezpieczyć swój biznes — nawet jednoosobowy! 

Pamiętaj, że fakt, iż nie jesteś odpowiedzialny wyłącznie za siebie, nie oznacza, że nie trzeba się ubezpieczać.

Jeśli chcesz sprawdzić dostępne opcje i możliwości ubezpieczenia — ubezpieczyciel GDYNIA z pewnością ci pomoże — dzięki jego wsparciu znajdziesz najlepsze rozwiązanie, dostosowane do twojego przedsiębiorstwa. Zyskasz wsparcie finansowe w przypadku kryzysu, a co więcej — spokój i poczucie bezpieczeństwa!

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]