Ubezpieczenie firmy jednoosobowej jest po prostu sprawą kluczową. Podczas kryzysu, niestety, wielu przedsiębiorców się o tym przekonało! Rzecz jasna, dobrze jest – a nawet trzeba – mieć poduszkę finansową. Jest ona ogromną pomocą i daje też poczucie bezpieczeństwa. Tak samo ubezpieczenie! Dlatego ważne jest, aby przestać z tym zwlekać. Już odpowiadamy dlaczego! 

Co obejmuje ubezpieczenie firmy jednoosobowej? 

Każdy z oferowanych przez firmy ubezpieczeniowe wariantów zapewnia nam świadczenia z tytułu zgonu prowadzącego działalność, a także członków rodziny. Jest to bardzo ważny aspekt z tego względu, że często w razie naturalnej śmierci, nagłego wypadku czy innego zdarzenia, które kończy się takim nieszczęściem – firma przepada. Rodzina nie ma do niej żadnych praw! Dlatego należy zabezpieczyć się na taką ewentualność. Kolejne świadczenia to te z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego wypadkiem. 

Co więcej, ubezpieczenie obejmuje również leczenie w przypadku ciężkiej choroby czy jej następstw, a także świadczenia w przypadku zdarzeń szczęśliwych – jak narodziny dziecka!

Rodzina na pierwszym miejscu

Tak to jest, że w życiu nie jesteśmy odpowiedzialni wyłącznie za siebie. Musimy też myśleć o naszych rodzinach! Chociażby dlatego każdy przedsiębiorca powinien się ubezpieczyć. Kwoty składek nie są ogromne. Ubezpieczyciel na pewno pomoże Ci dopasować ubezpieczenie dla biznesu, które będzie dla Ciebie w stu procentach korzystne! 

Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy boleśnie pokazała wielu małym firmom, że z ubezpieczeniem nie wolno zwlekać. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się coś przytrafić! I nie, nie jesteśmy pesymistami – natomiast bardzo wierzymy, że przezorny zawsze ubezpieczony. Nie powinniśmy dopuścić do sytuacji, że nam coś się stanie, zanim odpowiednio zadbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych rodzin. 

Ubezpieczenie – rzecz, z którą nie należy zwlekać

Jednoosobowe przedsiębiorstwa również mogą ubezpieczyć majątek firmy. Wiadomo – kradzieże się zdarzają! Warto więc o tym pomyśleć, zanim będzie za późno. Są również polisy, które zabezpieczają też w wypadku niewypłacalności! Wtedy w momencie, kiedy z jakiegoś powodu firma nie daje przychodów, a ma się należność wobec banku – możemy liczyć na pomoc ubezpieczyciela! 

Nie traćmy czasu na prowadzenie biznesu ze stresem, że coś się nie uda. Ubezpieczenie da nam ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa, dlatego koniecznie trzeba się na nie zdecydować! 

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]