Jak wspominaliśmy w kilku wpisach, podstawowymi rodzajami ubezpieczeń są ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe. Dzisiejszy wpis poświęcony będzie tym drugim – które również dzielą się na kilka rodzajów. 

Na jakie? Przeczytajcie! 

Ubezpieczenia mienia

To pierwszy rodzaj ubezpieczeń majątkowych i tutaj też wyróżnimy kilka podgrup. Między innymi:

  • Ubezpieczenia mieszkań, 
  • ubezpieczenia domów, 
  • ubezpieczenia AC (autocasco),
  • oraz ubezpieczenia budynków, które wchodzić będą w skład rolnych gospodarstw. 

Dlaczego warto zadbać o powyższe ubezpieczenia? Zapewnią nam bezpieczeństwo finansowe na wypadek kradzieży, zalania, nieszczęśliwych wypadków i ich następstw. Zastanawiasz się, jak wybrać najlepsze? Czego potrzebujesz – zwróć się do nas. Agent Gdynia z pewnością Ci pomoże dobrać najlepszą ofertę, która nie obciąży Twojej kieszeni, a za to zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo. 

Nasze oferty, ubezpieczenia Gdynia cieszą się ogromną popularnością. Sprawdź dlaczego! 

Wracając do tematu – warto zauważyć, że ubezpieczenia mienia nie odnosi się wyłącznie do domów i mieszkań, ale także do pojazdów. 

Przed czym chroni nas ubezpieczenie AC? 

Podobnie jak inne ubezpieczenia mienia, autocasco chroni nasze pojazdy przed zdarzeniami losowymi. W przeciwieństwie do OC jest w pełni dobrowolne – jednak przyznacie, że z pewnością godne inwestycji! 

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej 

Ten rodzaj ubezpieczeń majątkowych to ochrona dla nas. Jeśli narobimy szkód osobie trzeciej, firma ubezpieczeniowa wypłaci polisę poszkodowanemu. Ubezpieczenia OC są niezbędne w przypadku posiadania pojazdów, ale również, gdy prowadzi się gospodarstwo. Ubezpieczenie OC może być częścią ubezpieczenia turystycznego – może być bardzo pomocne w podróży, gdy nieumyślnie narobimy komuś szkód! Tak czy inaczej, w OC warto zainwestować – nigdy nie wiadomo, co może się przydarzyć! 

agent Gdynia

Dlaczego warto zainwestować w ubezpieczenia majątkowe? 

Ubezpieczenia majątkowe dają poczucie bezpieczeństwa. W razie jakiegokolwiek wypadku możesz mieć pewność, że Twoja polisa OC Gdynia pokryje wszystkie koszty nieszczęśliwych wypadków, które spowodowałeś, a inne – koszty zdarzeń losowych, na które absolutnie nie mamy wpływu. Ubezpieczenie domu czy mieszkania to podstawa – nigdy nie wiadomo, kiedy wybuchnie pożar, grozić nam będzie powódź, gradobicie czy po prostu kradzież, rabunek. Warto zadbać o bezpieczeństwo i komfort swoje i najbliższych – nie zwlekaj i wykup polisę już dziś! Skontaktuj się z nami. 

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]