Sezon urlopowy w pełni! Wielu z nas zaczyna wyjeżdżać. Głównie, przez względy bezpieczeństwa, poruszamy się po Polsce – rzadziej wybieramy miejsca poza granicami naszego kraju. Oczywiście, nie ma co ryzykować! 

Należy jednak pamiętać, że nawet na terenie naszego kraju zdarzają się wypadki. I to nie tylko takie związane z wirusami! Niestety, prawda jest taka, że absolutnie wszędzie może zdarzyć się wypadek samochodowy czy inne nieszczęśliwe wydarzenie. Musimy być więc zabezpieczeni! 

Czy pomyślałeś już o ubezpieczeniu na czas urlopu? 

Dlaczego należy ubezpieczyć się na czas urlopu? 

Ubezpieczenie podróżnicze to niezwykle ważna sprawa. Na wyjeździe może zdarzyć się nieszczęśliwy wypadek, czy nawet kradzież lub choroba! Dobrze jest być wtedy ubezpieczonym – suma odszkodowania może nam się bardzo przydać. Ubezpieczyciel PZU pomoże Ci dobrać najlepszą ofertę. Może okaże się, że potrzebujesz rozszerzonego pakietu? Sami oferujemy takie, które zapewnią miejsce gdzie spokojnie będziesz mógł/mogła wrócić do zdrowia. 

Jakie są dodatkowe opcje ubezpieczenia podróżniczego? 

Oprócz zapewnienia miejsca pobytu na dojście do siebie na wypadek choroby, na przykład w hotelu, można dobrać mnóstwo dodatkowych opcji, dla większego poczucia bezpieczeństwa. 

Jakie opcje są oferowane? Już tłumaczymy! 

  • Jeśli chorujesz przewlekle, ubezpieczyciel PZU Gdynia zapewni Ci dodatkowe opcje. Podobnie w przypadku, gdy decydujesz się na wyjazd do kraju, gdzie może wydarzyć się napad terrorystyczny. 
  • Zapytaj również o dodatkowe warianty, gdy wyjeżdżasz służbowo – takie wyjazdy również powinny być ubezpieczone! 
  • W przypadku choroby oferujemy opcje gwarantujące Ci transport do miejsca zamieszkania. Jeśli wydarzy się tak, że pobyt w szpitalu będzie nieunikniony, zapewnimy transport Twojej rodzinie albo nocleg osobie, która podróżuje z Tobą.
  • Jeśli coś się wydarzy i nie będzie możliwości, aby ktoś zajął się dziećmi – również upewnimy się, że Twoje dziecko będzie pod odpowiednią opieką! 

Ubezpieczenie na czas urlopu – inwestycja w bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny

Ojciec, Córka, Beach, Rodzina, Daddy, Słoneczny, Urlop

Nie należy ignorować kwestii bezpieczeństwa. Musimy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni wyłącznie za siebie – również za swoją rodzinę! Nie zapominajmy, że wypadki chodzą po ludziach. Nawet jeśli wydaje się to odległe! Przezorny zawsze ubezpieczony. Dużo prościej jest zadbać o ubezpieczenie wcześniej, niż później próbować wyjść z kiepskiej sytuacji! Agent PZU Gdynia z pewnością pomoże Ci wybrać pakiet, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy i pokryje wszystkie istotne kwestie! 

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]