Miliony, o ile nie miliardy ludzi na całym świecie w styczniu postanawia zrobić mnóstwo nowych rzeczy w rozpoczynającym się właśnie roku. Ktoś chce schudnąć, ktoś inny znaleźć hobby, a ktoś jeszcze inny zmienić pracę na lepiej płatną. Są też ludzie, którzy wcześniej nie mieli ubezpieczenia na życie i właśnie rozpoczęcie nowego roku skłoniło ich do wykupienia takiej polisy w agencji ubezpieczeniowej Gdynia. Sprawdź, dlaczego to doskonały pomysł!

Polisa ubezpieczeniowa, gdy jesteś w pełni sił

Bardzo wielu młodych ludzi wzbrania się przed wykupieniem polisy na życie, tłumacząc to tym, że są przecież bardzo młodzi, więc nic złego się przecież im nie przydarzy. Myślimy, że wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo życzeniowe myślenie. Oczywiście nie namawiamy do czarnowidztwa, jednak myślenie, że już zawsze będziemy zdrowi i w pełni sił oraz nigdy nie spotka nas żaden wypadek, jest co najmniej naiwne. 

Wypadki chodzą po ludziach. Tak było, jest i będzie. Zdecydowanie lepiej będzie dla Ciebie i Twojej rodziny, jeżeli zdecydujesz się na kupno polisy u agenta ubezpieczeniowego Gdynia i przygotujesz się na taką ewentualność wcześniej. 

Polisa na życie nie zapewnia bowiem wypłaty odszkodowania tylko na wypadek śmierci ubezpieczonego. Nie musisz więc od razu zakładać najgorszego scenariusza. W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia na życie możesz dostać pieniądze także na wypadek uszczerbku na zdrowiu czy pobytu w szpitalu, np. wskutek jakiegoś wypadku. 

Gdy np. wykupisz ubezpieczenie NNW, zagwarantujesz sobie wypłatę środków na wypadek nieszczęśliwego wypadku. Może nim być np. zawał serca czy udar mózgu – co w dzisiejszych czasach jest niestety coraz powszechniejsze. Możesz też otrzymać środki na wizytę domową lub transport na przykład na rehabilitację. 

Ubezpieczenie na życie na wypadek poważnej choroby

W ubezpieczeniach Gdynia możesz wykupić również ubezpieczenie zdrowotne w ciężkiej chorobie. Chyba każdy z nas myślał kiedyś co będzie z nami, naszą rodziną, naszym kredytem i życiem, gdy np. ciężko zachorujemy. Mamy wrażenie, że przez pandemię koronawirusa coraz więcej ludzi zaczyna o tym myśleć. Uważamy, że słusznie. Nigdy nie wiesz, co Cię spotka. Dzisiaj możesz być w pełni sił, a jutro dowiedzieć się, o jakiejś strasznej chorobie.

Właśnie dlatego możesz u naszego agenta ubezpieczeniowego Gdynia wykupić opiekę medyczną na wypadek ciężkiej choroby. Jakiej? Nowotworu, udaru, zawału serca. Ubezpieczenie to gwarantuje opiekę specjalistów bez skierowania, wsparcie w sprawach formalnych, badania diagnostyczne i wiele innych. Umów się z agentem Gdynia, a przedstawi Ci pełną ofertę. Obyś nie musiał nigdy korzystać ze środków z tego ubezpieczenia – tego Ci życzymy!

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]