Dziś poruszymy niezbyt przyjemny temat, jednak bardzo, bardzo ważny. Ubezpieczenie na życie jest bardzo istotnym elementem, zwłaszcza gdy posiada się rodzinę. Wtedy nie jesteśmy już odpowiedzialni wyłącznie za siebie, ale również za najbliższych! 

Ubezpieczenie na życie pozwoli Twojej rodzinie pokryć wszelkie wydatki, a także zabezpieczy ich przyszłość. Jakie są zalety? 

Możesz być spokojny

Poczucie bezpieczeństwa to niewątpliwie jedna z największych zalet posiadania polisy na życie. Nasz ubezpieczyciel PZU przedstawi Ci najlepsze oferty i doradzi, który wariant będzie najlepszy. Pamiętaj, że minimalny okres ubezpieczenia to pięć lat, za to najdłuższy – aż trzydzieści! W jakim wieku możesz się ubezpieczyć? Tak szybko, jak osiągniesz pełnoletność – natomiast ostatni moment na ubezpieczenie to 65 lat. 

Bądź przygotowany na każdą sytuację

Zwłaszcza w czasie pandemii należy być przygotowanym absolutnie na wszystko! Zdajemy sobie sprawę, że myślenie o tematach takich jak polisa na życie nie należy do najprzyjemniejszych – jednak niestety, prędzej czy później należy to zrobić. Radzimy: lepiej prędzej niż później. 

O czym często nie myślimy – w razie nieszczęśliwego wypadku nasi najbliżsi pozostają ze wszystkimi naszymi zobowiązaniami finansowymi. Gdy tylko wykupimy polisę możemy być pewni, że nasza rodzina nie będzie tym obciążona! Dlatego radzimy, aby przed wyborem kwoty ubezpieczenia dokładnie obliczyć wszystkie zobowiązania. 

Czy ubezpieczenie na życie jest drogie? 

Ubezpieczenia na życie nie da się niestety rozpatrywać w kategoriach drogo – tanio. Wybierając odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe, pamiętaj, aby zapytać agenta o wszystkie szczegóły. Dokładnie oblicz swoje wydatki i sprawdź, jaka wysokość składki nie obciąży Twojego budżetu. Chodzi tu o bezpieczeństwo Twoich bliskich i Twój komfort – dlatego też składka nie musi być wcale wysoka! 

Ubezpieczenie w razie choroby

Pamiętaj, że dostępny jest również taki typ ubezpieczenia. Polisa w razie choroby, wypadku – agent PZU Gdynia z pewnością dobrze Ci doradzi we wszystkich, interesujących Cię kwestiach. 

Nie odkładaj bezpieczeństwa, komfortu finansowego siebie i swojej rodziny na później. Nie od dziś wiadomo, że ubezpieczenie na życie, a także takie w razie wypadku powinno być podstawą! Niestety, w dalszym ciągu jest to traktowane jak coś mało istotnego i w wielu przypadkach można było uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, gdyby tylko odpowiednio wcześniej zadbano o odpowiednie ubezpieczenie. Dlatego –  sprawdź naszą ofertę już dziś!

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]