Ubezpieczenie samochodu to podstawa. Wszyscy wiemy, że OC jest obowiązkowe a AC z kolei jest dodatkiem. Jednak fakt, że większość z oferowanych ubezpieczeń nie jest obligatoryjnych, nie znaczy, że nie warto się w nie zaopatrzyć. 

Nasza agencja ubezpieczeniowa w Gdyni chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości. Jednak teraz zapraszamy do przeczytania tekstu, w którym podpowiadamy, w jakie ubezpieczenie samochodu warto zainwestować! 

Ubezpieczenie AC

Oczywiście, nie mogło tu zabraknąć auto AC! Co to jest ubezpieczenie AC? Dobrowolne ubezpieczenie samochodów i innych pojazdów od zdarzeń losowych. Dzięki AC będziesz mógł liczyć na pieniądze z ubezpieczenia w przypadku kradzieży pojazdu, jego zawartości czy też pożaru, aktów wandalizmu i wielu, wielu innych czynników losowych. 

AC jest najchętniej wybieranym dodatkowym ubezpieczeniem. Stało się taką samą podstawą jak obowiązkowe auto OC! 

Ubezpieczenie pomoc w drodze

Niestety, prawda jest taka, że wypadki chodzą po ludziach i nawet jeśli od wielu, wielu lat cieszysz się bezszkodową jazdą nie oznacza to, że coś się nie przytrafi. Niestety, na drodze nie jesteśmy sami i często możemy uczestniczyć w wypadku nie z własnej winy. Sytuacje są różne, ale często jest tak, że aby odwieźć gdzieś samochód, potrzebna jest laweta, a jak wiadomo – nie należy to do najtańszych usług! 

Dlatego właśnie warto zainwestować w ubezpieczenie, które zapewni Ci i holowanie, zastępcze auto czy naprawę samochodu w miejscu wypadku. Pomoc zapewniona będzie również w zorganizowaniu noclegu dla poszkodowanych i wiele, wiele innych. A to również poza granicami naszego kraju! Skontaktuj się z nami – nasz ubezpieczyciel PZU Gdynia z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi więcej szczegółów. 

Ubezpieczenie Auto Zielona Karta

Propozycja dla tych Klientów, którzy często podróżują poza granicami naszego kraju. Dzięki temu ubezpieczeniu nie musisz martwić się o to, co się stanie, gdy za granicą będziesz jedną ze stron uczestniczących w kolizji. 

Wypadki poza granicami Polski są szczególnie przerażające, ponieważ nie zawsze wiemy, jakie w danym kraju panują zwyczaje, możemy nie znać języka. Po prostu nie wiemy, co robić! Dlatego właśnie stworzone zostało Ubezpieczenie Auto Zielona Karta – w razie takich okoliczności odpowiedzialność przejmie firma ubezpieczeniowa. To niewątpliwie jest ogromnym komfortem! 

Rodzina, Zdrowie, Serce, Ludzi, Grupy, Osobowych

W tym tekście wyróżniliśmy dla Was trzy polisy, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę. A Wy? Jak myślicie, które ubezpieczenie jest najpotrzebniejsze?

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]