Okres Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego roku, to czas, kiedy wielu z nas decyduje się na zagraniczną podróż. Jedni wybierają spędzenie tego czasu pod palmami, inni stawiają na śnieżny zimowy klimat rodem z amerykańskiego świątecznego filmu. Bez względu na to, dokąd się wybierasz, pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym!

Wybierasz się na narty? Nie rób tego bez ubezpieczenia turystycznego! 

Kojarzysz te błogie obrazki szusujących po stokach ludzi podczas przerwy świątecznej, które często możemy oglądać w filmach? Jeśli planujesz w tym roku być jednym z nich, koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne w agencji ubezpieczeniowej Gdynia.

Narty to dość urazowy sport. Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie, czy będzie to Twój pierwszy raz, może Cię spotkać szereg różnych kontuzji – zaczynając od urazów kolana, na kręgosłupie kończąc. Niektóre z tych urazów skończą się szybkim zaopatrzeniem na pogotowiu, inne będą wymagały operacji. A teraz wyobraź sobie koszt takiej operacji bez posiadanego ubezpieczenia…

Wypadki chodzą po ludziach – to niezaprzeczalny fakt. Każdy z nich jest źródłem niewyobrażalnego stresu. Z ubezpieczeniem podróżnym nie musisz się martwić, chociaż o finanse. Jeśli planujesz urlop w kraju Unii Europejskiej i masz wyrobioną kartę EKUZ, pokryje ona podstawowe wydatki medyczne. Nie pokryje jednak wielu kosztów, o których nie myśli się z perspektywy ciepłej kanapy. Dlatego umów się z agentem ubezpieczeniowym Gdynia, aby mógł przedstawić Ci wszystkie korzyści ubezpieczenia turystycznego. 

Jakie koszty pokryje ubezpieczenie turystyczne?

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty ubezpieczenia turystycznego przedstawi Ci agent ubezpieczeniowy Gdynia. Pozwolimy sobie jednak zaprezentować Ci przykładowe koszty, których pokrycie może zapewnić Ci ubezpieczenie turystyczne.

Przede wszystkim polisa zapewni Ci ochronę od wyjścia z domu, do powrotu z urlopu. Nie musisz się więc obawiać, że działa dopiero za granicą. 

Podstawowy wariant ubezpieczenia podróżniczego zapewni Ci wypłatę odszkodowania w razie wypadku, choroby, kradzieży oraz innych nieprzyjemnych wydarzeń. Możesz liczyć na opiekę medyczną, transport, pomoc tłumacza, opiekę tu na miejscu, gdy wrócisz do domu czy zwrot pieniędzy za leczenie i działania poszukiwaczy i ratowników. 

ubezpieczenie turystyczne

Jeśli interesuje Cię większy zakres usług, poinformuj o tym agenta ubezpieczeniowego Gdynia, przedstawi Ci odpowiednią ofertę. W rozszerzonych pakietach możesz liczyć m.in. na zakwaterowanie w hotelu na czas rekonwalescencji czy transport do domu.

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]