Nadszedł czas wakacji. Wszyscy radośnie się cieszą, planują wyjazdy i czekają na piękne i upalne dni. Czasami są to wakacje w kraju, czasami zagraniczne. Jednak każdorazowo, warto pomyśleć o ubezpieczenie domu, majątku przed wyjazdem. 

Czy złodziej Cię obserwuje?

Nie od dziś wiadomo, że złodzieje często obserwują domki jednorodzinne, sprawdzają jak domownicy się zachowują, w jakich godzinach ich nie ma, w jakich wychodzą i o której wracają. Dlatego ubezpieczenie domu w mieście Gdynia to jeden z najważniejszych aspektów, o który powinniśmy dbać. Szczególnie jeśli już niedługo wybieramy się na wakacje i przez dłuższy okres czasu nie będzie nikogo w środku. 

Złodzieje potrafią to zauważyć i taki dom jest wtedy wzięty pod obserwację. Badania pokazują, że nawet 20% domów czy mieszkań właśnie jest okradana podczas wyjazdów wakacyjnych. 

Dlatego tak ważny jest fakt posiadania dobrego ubezpieczenia domu. Agent w Gdyni chętnie przedstawi wszelkie propozycje odpowiednio dobranego ubezpieczenia domu czy mieszkania do Twoich predyspozycji. 

pozwoli nam je uchronić! 

Jak może pomóc ubezpieczenie domu na wakacjach?

Dzięki temu naprawdę odpoczniesz – nie będziesz myśleć tylko o tym, czy Twój dom stoi, czy sąsiad z góry go przypadkowo nie zalał. Takie ubezpieczenie domu czy mieszkania daje Ci możliwość, aby ubiegać się o odszkodowanie w takich sytuacjach jak kradzież, pożar czy powódź. 

Warto ubezpieczyć swój dom na wypadek zdarzeń losowych. Jak obecnie wiadomo – w Polsce przechodzą gwałtowne burze, mini trąby powietrzne, wiatr z prędkością 100 km/h. Dlatego taki wariant polisy, w którym są uwzględnione wszystkie zdarzenia losowe, to jeden z najlepszych wariantów. Wszak nie tylko kradzież może się przytrafić. Podczas nieobecności może dojść do do powalenia drzewa na nasz dom, które będzie skutkowało zalaniem, powodziom czy innymi skutkami ubocznymi. 

Często dodatkowym wariantem, o którym opowie Ci agent Gdynia, jest możliwość ubezpieczenia całego wyposażenia w domu czy mieszkaniu. Dlatego nawet w przypadku przepięć, jeśli nie wyłączymy z prądu lodówki, to będzie ona ubezpieczona. Również wtedy taki wariant chroni nas przed działaniami pod naszą nieobecność. O ile podstawowy wariant polisy zazwyczaj zawiera powódź, czyli np. nasze zalanie w przypadku sąsiada z góry, tak nie obejmuje już naszego zalania sąsiada z dołu. Dlatego warto dodatkowo ubezpieczyć dom czy mieszkanie – wypadki czy kradzieże zdarzają się każdego dnia, a odpowiednie ubezpieczenie

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]