Czwarta fala pandemii koronawirusa zbliża się nieubłaganie. W ostatnich tygodniach widać wzrost zakażeń, wiemy już więc, że kolejnej fali nie da się zatrzymać. Czy możesz się w jakiś sposób zabezpieczyć? Co warto ubezpieczyć w agencji ubezpieczeniowej Gdynia przed czwartą falą pandemii koronawirusa? 

Ubezpieczenie na życie

Po 1,5 roku życia z pandemią w tle nikogo nie trzeba przekonywać, jak bardzo niebezpieczne może być zakażenie COVID-19. Życie straciło bardzo wielu ludzi, jeszcze więcej o to życie walczyło. Pobyty w szpitalu niekiedy przeciągały się do kilku miesięcy. W tym czasie chorzy oczywiście nie wykonywali pracy zarobkowej, co potrafiło poważnie nadszarpnąć budżet domowy i utrudnić spokojny powrót do zdrowia. Powszechnie wiadomo, jak ważny jest spokój i pozytywne nastawienie w procesie rekonwalescencji. A trudno o spokój ducha, kiedy konto świeci pustkami. 

Możesz ustrzec się przed podobną sytuacją, korzystając z pomocy agenta ubezpieczeniowego Gdynia, który doradzi Ci, jakie ubezpieczenie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Koniecznie wybierz wariant, który obejmuje pobyt ubezpieczonego w szpitalu. Niezwykle ciekawą opcją są ubezpieczenia, które zapewniają dodatkowe świadczenia w przypadku pobytu na Oddziale Intensywnej Terapii, czy też takie z opcją wypłaty środków za rekonwalescencję lub sanatorium. 

Niestety, musimy brać pod uwagę również najczarniejsze scenariusze, nawet ten, który kończy się naszą śmiercią. Nikt z nas nie chciałby zostawić nagle swojej rodziny, szczególnie wtedy, kiedy jest się np. jedynym żywicielem rodziny czy też dokłada się większą część do budżetu domowego. Ubezpieczenie na życie Gdynia oczywiście obejmie również śmierć ubezpieczonego, będziesz mógł więc spać spokojnie!

Ubezpieczenie podróżne

Zajmijmy się teraz czymś pozytywnym! Być może już przechorowałeś COVID-19 lub jesteś w pełni zaszczepiony, w związku z czym boisz się mniej i wybierasz się np. jesienią na zagraniczne wakacje w jakieś cieplejsze rejony świata niż Polska. 

W takim przypadku koniecznie musisz wykupić ubezpieczenie turystyczne Gdynia! Jeśli wybierzesz odpowiedni wariant z ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji, uchronisz się przed utratą pieniędzy w przypadku odwołania wycieczki z powodu np. zamknięcia granic. Zdecydowanie warto zainwestować te kilkadziesiąt złotych dla takiego komfortu psychicznego. 

Ponadto ubezpieczenie turystyczne zapewni Ci pokrycie kosztów hospitalizacji i leczenia w przypadku zachorowania na COVID-19 za granicą, bardzo często za wykonanie testu na obecność SARS-CoV-2, zakwaterowanie i wyżywienie w przypadku przedłużonego pobytu, gdy wynik testu okaże się pozytywny lub gdy zostaniesz skierowany na kwarantannę, a także zapewni Ci bezpłatny powrót do kraju po odbyciu kwarantanny. Naprawdę warto zgłosić się do agenta ubezpieczeniowego Gdynia!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do wykupienia przed czwartą falą pandemii polisy na życie, a w przypadku planowanej podróży, także ubezpieczenia turystycznego za pośrednictwem agencji ubezpieczeniowej Gdynia. Serdecznie zapraszamy!

Ocena

test

Get a Free Quote Today!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]